Gossip

O Britney se natočí dvouhodinový film

29. srpna 2016 v 22:07 | K*
Americká zpěvačka Britney Spears se dočká dvouhodinového životopisného filmu. PODLE INFORMACÍ webu The Hollywood Reporter by ji Mela ztvárnit herečka Natasha Bassettová, která s se objevila Třeba ve snímku bratří Coenů Ave, Caesar!
Vznik snímku oznámila Kabelová stanice Lifetime, která s se zaměřuje výhradně na ženské Publikum. PODLE kanálu Čeká Divácký "bouřlivý Pravdivý příběh".
Snímek Má Britney sledovat od raných začátků, Přes Vztah rozchod s Justinem Timberlakem i Problémy týkající se rozvodu zpěvaččiných rodičů. Dostane se i na Její Další Partnery, úplný Osobní pád, boj o dva syny ČI pozdější Úspěšný Návrat na pól showbyznysu.
Režisérkou snímku Bude Leslie Libmanová, která s Má za Sebou už televizní počin Manson Ztracené dívky; scenar Pak chystá Anne-Marie Hessová. Film o sobě k divákům dostane Příští rok.
Zprávy o snímku přitom přišly Jen několik dní Před vydáním Nového alba. Čtyřiatřicetiletá zpěvačka jeho Uvedení Do obchodu naplánovala na prave na pátek. Desce předcházel singl Make Me ...

S muži jsem skončila, ale chtěla bych ještě tři děti

29. srpna 2016 v 22:04 | K*

"Chtěla bych víc dětí. Alespoň tři další. Musím nejprve najít toho pravého a pak...," prohlásila zpěvačka v show Jamese Cordena Carpool Karaoke s tím, že svatbu neplánuje.
"Myslím, že už vůbec nemusím chodit s muži a znovu vše s nimi prožívat nebo se vdávat. S muži jsem skončila. Možná se s někým můžu líbat, ale už si nikdy nebudu nikoho brát. V manželství už nevěřím."
Zpěvačka má z druhého manželství s tanečníkem a rapperem Kevinem Federlinem dva syny Seana (10) a Jaydena (9). Manželé spolu žili v letech 2004 a 2007.
Zpěvaččin první sňatek s kamarádem z dětství Jasonem Alexanderem byl anulován 55 hodin po sňatku v lednu 2004 v Las Vegas.
Loni se zpěvačka rozešla s producentem Charliem Ebersolem, který před ní žil s tenistkou Mariou Šarapovovou či herečkou Sophií Bushovou. Předtím chodila s právníkem Davidem Lucadem a s manažerem Jasonem Trawickem, s nímž byla i zasnoubená
 
 

Reklama